Sztuka w klimacie “phygital”? W onarte łączymy świat cyfrowy z fizycznym, zmysłowym doświadczeniem. W historycznych przestrzeniach Fabryki Norblina przygotowaliśmy wystawę pełną dzieł sztuki, dostępną dla Waszych oczu i zmysłów. Te same obiekty, których będzie można doświadczać fizycznie, będą dostępne do kupienia w przestrzeni cyfrowej, na platformie onarte.pl art:DROP Take it easy, it’s art! Kolekcje onarte są różnorodne i eklektyczne, łączą różne style i gusta, zapraszają do fascynującej gry w sztukę.

Weź udział w naszym badaniu! Odwiedź naszą wystawę "Take it easy it's art!" w Fabryce Norblina w Warszawie lub na naszej platformie. Odpowiedz na pytania związane z doświadczaniem sztuki. Na co patrzysz? Co myślisz? Co czujesz? Weź udział w ankiecie i opowiedz nam o tym jak czujesz sztukę. W podziękowaniu otrzymasz od nas poradnik kolekcjonowania.

ankieta: Let's play, it's art!

Odbierz poradnik kolekcjonowania!

Sztuka jako doświadczenie

Sztuka nie mieści się na ekranie. Dlatego w doświadczeniu sztuki, które tworzymy, łączymy świat cyfrowy z fizycznym doświadczeniem. W onarte wierzymy, że sztuka powinna być integralną częścią naszego życia, odzwierciedlać nasze wyjątkowe gusta i osobiste historie. Że może być demokratyczna, egalitarna - dostępna dla każdej osoby. Dlatego eksplorujemy nowego podejście do odkrywania i kupowania sztuki współczesnej, zarówno poprzez fizyczne wystawy, jak i platformę online. onarte to fuzja szeroko dostępnej, digitalowej formuły oraz zmysłowego kontaktu ze sztuką podczas targów i wystaw.

Wernisaż wystawy Take it easy, it's art! w unikatowych wnętrzach Fabryki Norblina będzie okazją do zagłębienia się w świat sztuki poprzez rozmowy z artystami i artystkami oraz poprzez interakcję z edukacyjnym narzędziem zaprojektowanym specjalnie na wystawę. O kubki smakowe zadba partner wydarzenia - Mionetto Prosecco.

Noc Muzeów 13.05.2023, godz. 18.00
Fabryka Norblina
ul. Żelazna 51/53, 00-841 Warszawa;
budynek Plater, poziom +1


Wystawa jest otwarta do 24.09 w godzinach otwarcia Fabryki Norblina